Par FranklinCovey

FranklinCovey ir līderis starp apmācību uzņēmumiem pasaulē, kas specializējas produktivitātes un efektivitātes paaugstināšanas, līderu un vadītāju attīstību programmu izstrādē, kā arī uzņēmuma darbības un darbinieku novērtēšanas pētījumos un attīstības risinājumos.

FranklinCovey darbojas vairāk kā 140 valstīs un 31 valodā visā pasaulē caur savu tiešo ofisu un licencēto partneru tīklu praktiski visos būtiskajos ģeogrāfiskajos reģionos. Tiekšanās pēc izcilības ir universāla.

FranklinCovey klienti ir 90% no Fortune 100, vairāk kā 75% no Fortune 500 kompānijām, tūkstošiem mazo un vidējo biznesu, kā arī liels skaits valsts un izglītības iestāžu.

FranklinCovey ir pārstāvēts Latvijā no 2005. gada. Mums ir 17 pieredzējuši un dzīves gudri treneri un konsultanti ar vismaz 10 gadu praktisko pieredzi dažādās jomās biznesā, kas ir papildināta ar FranklinCovey metodoloģiju un instrumentiem.

Vēsture

1984. Tika radīts pirmais Franklin Dienas Plānotājs. Kopš tā laika jauna dizaina un formāta Plānošanas Sistēmas tiek veidotas nepārtraukti un šobrīd tās lieto aptuveni 15 miljoni cilvēku visā pasaulē.

1989. Stīvens R. Kovejs (Stephen R. Covey) pirmoreiz publicē grāmatu The 7 Habits of Highly Effective People, kā arī balstoties uz šī koncepta izveido konsultāciju un treniņapmācību kursu. Grāmata ir viena no visu laiku pārdotākajām biznesa grāmatām.

1997. Apvienojoties Franklin Quest un Covey Leadership Center tiek izveidota jauna kompānija FranklinCovey.

2005. Tiek izveidota FranklinCovey Latvia

Šodien

FranklinCovey (NYSE: FC) ir pasaules mēroga konsultāciju un apmācību līderis tādās jomās kā stratēģiju izveides, klientu lojalitātes, vadības un individuālā efektivitāte.
Kopš 1997. gada uzņēmums ir piedzīvojis strauju un stabilu izaugsmi, izveidojot pārstāvniecības vairāk nekā 147 valstīs. FranklinCovey klienti ir vairāk nekā 90% no Fortune 100 minētajiem uzņēmumiem.

FranklinCovey Latvia apmācību, konsultāciju un pētījumu metodes, ko piedāvājam saviem klientiem, veidotas pēc pasaulē atzītām biznesa vadības teorijām, kuru izstrādi vada un regulāri papildina pasaulē atzītas biznesa vadības autoritātes: Dr. Stīvens R. Kovejs, Dr. Rams Šarans un Džeks Velšs.
Mūsu pasniedzēji ir Baltijā atzīti profesionāļi, kuri ir sertificēti starptautiskajā FranklinCovey konsultantu tīklā un regulāri tiek apmācīti programmu inovatīvajos kursos Londonā, Singapūrā, Ņujorkā, Maltā, Varšavā un Kopenhāgenā. Mūsu pakalpojumus atzinīgi novērtējuši gan privātā, gan valsts sektora vadošie uzņēmumi.

Mēs ticam
 • Ka cilvēki no dzimšanas ir spējīgi pastāvīgi tiekties uz izcilību un viņiem piemīt iekšējs izvēles spēks.
 • Ka principiem nav noilguma, tie ir universāli un tiem ir ilgstošs efektivitātes pamats. Ka būt līderim ir izvēle, kas balstās uz rakstura spēku. Izcili līderi atraisa komandas talantus un aizrautību noteikto mērķu sasniegšanai.
 • Ka efektivitātes paradumi rodas tikai apņēmīgi pielietojot integrētus procesus un rīkus. Ka ilgstoši lielisks izpildījums prasa P/PC līdzsvaru fokusējoties uz rezultātiem un spēju attīstību.
Mūsu vērtības
 • SADARBĪBA. Mūsu ikdienas sadarbība gan ar kolēģiem, gan klientiem balstās uz savstarpēju uzticību, cieņu un atklātību.
 • IZAUGSME. Mēs izmantojam savus labākos talantus un pieredzi, mēs mācāmies no savām kļūdām, mēs esam atvērti pārmaiņām un pastāvīgi uzturamies ‘ārpus kastes” – esam radoši.
 • IZCILĪBA. Mēs piedāvājam klientiem kvalitāti un tikai tos pakalpojumus, kas viņiem patiesi nepieciešami un kas palīdzēs nodrošināt ilgtermiņa rezultātu viņu biznesam.
 • PRIEKS. Mūsu lielākais prieks un gandarījums ir klienta ilgtermiņa ieguvumi pēc mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Mēs patiesi ticam cilvēku potenciālam un mēs ar prieku palīdzam to attīstīt.

Izvēloties FranklinCovey kā savu sadarbības partneri, jūs iegūsiet:

 • Starptautisku garu un patiesi globālas zināšanas par labākajām menedžmenta praksēm, kas atspoguļojas FranklinCovey apmācību programmās un plašajā piemēru klāstā no dažādām nozarēm, video un citos materiālos.
 • Teicamas zināšanas par vietējo biznesa vidi un praktisko pieredzi, ko ir ieguvuši mūsu konsultanti savas karjeras laikā.
 • Individuālu un ļoti praktisku pieeju apmācībām, kas balstās uz ticību, ka apmācība klasē tikai tad būs efektīva, ja būs dziļa apmācāmo iesaiste visā apmācību procesā, kas nozīmē intensīvu individuālo un grupu darbu starp sesijām, divpusējo komunikāciju (jautājumi, izaicinājumi, koučings) un kopīgu atbildību par sasniegtajiem rezultātiem.

Ar ko FranklinCovey ir īpašs?

Kā FranklinCovey atškiras no klasiskajām apmācībām?
 • Risinājumi, kas balstīti uz mūžīgiem, universāliem principiem.
 • Izcila apmācību pieredze dalībniekiem kas izpaužas gan intelektuāli, gan emocionāli.
 • Starptautiski apbalvoti un atzīti augstākās kvalitātes treniņu risinājumi.
 • Apmācību programmas, kas tiek veidotas un papildinātas pamatojoties uz plašiem ikgadējiem ieguldījumiem izpētē un attīstībā.
 • Saturs, kas balstās uz starptautiskiem biznesa grāmatu bestselleriem ar kopējo pārdošanas apjomu pasaulē vairāk kā 32 miljoni kopiju.
Kā FranklinCovey atšķiras no klasiskajām konsultācijām?
 • Process, kas nodod spējas un prasmes, un izslēdz ilgtermiņa atkarību no ārējām konsultācijam.
 • Plaši pielietojami risinājumi, kas piemēroti visos organizācijas līmeņos, ne tikai augstākajai vadībai.
 • Unikāla pieeja vidējā līmeņa vadītāju sertifikācijā, lai nodrošinātu rezultātu sasniegšanu biznesa struktūrvienības līmenī.
 • Izmērāms konsultāciju process, kas ietver mērījumus un novērtējumus.
 • Atkārtojama metodologija, kas atrisina specifiskus “kā panākt rezultātus” jautājumus.
/* ]]> */