Ārija Avota

Ārija Avota

Sertificēta FranklinCovey trenere.

Ārija ir absolvējusi LLU, kur ieguvusi inženiera tehnologa diplomu, kā arī saņēmusi profesionālā bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā Biznesa augstskola Turība.

Pirms pievienošanās FranklinCovey komandai un vairāk kā 20 gadus ilgu biznesa pieredzi uzkrājusi strādājot divās dažādās jomās – auto nozarē un tirdzniecības centru attīstīšanā un vadīšanā, ieņemot amatus, kas saistīti ar pārdošanu, pārdošanas vadīšanu, uzņēmumu vadīšanu un projektu vadību.
Savas profesionālās karjeras laikā Ārija arī piecus gadus nodarbojusies ar Audi un VW automašīnu pārdošanu un pārdošanas vadīšanu, vēlāk uzņēmuma vadīšanu.

Ārijai ir vairāk kā 15 gadus ilga pieredze lielu komercprojektu attīstīšanā un vadīšanā, nodrošinot šo projektu pilna cikla menedžmentu no tā plānošanas brīža līdz pilnīgai pabeigšanai. Nozīmīga pieredze uzkrāta arī attiecīgo projektu komandas izveidē, personāla atlasē un projektu prezentēšanā.

Ārijas vaļasprieks ir aktīvs dzīvesveids kopā ar ģimeni – teniss, distanču slēpošana, snovbords, volejbols u.c. aktivitātes. Ārija aizraujas arī ar uztura jomu un ēst gatavošanu un – jau 4 gadus sadarbojas ar žurnālu “Ievas Virtuve”.

Vada apmācību programmas un treniņus:

Projektu vadība

LinkedIn-Logo-02

/* ]]> */