FC klubs: grāmatas “The Chimp Paradox” apskats

Vai tu pats sabotē savu laimi un veiksmi? Vai tevi nodarbina tavas dzīves jēgas meklējumi? Vai emocijas mēdz ņemt virsroku tavā dzīvē?Saulainā 10. jūnija vakarā kopā sanāca FranklinCovey Grāmatu kluba biedri, lai piedalītos prezentācijā par interesantu prāta vadības modeli, ko izveidojis pazīstamais britu sporta psihiatrs Stīvs Peterss (Steve Peters). Pēc tās atlikušais vakara cēliens tika aizvadīts nepiespiestās sarunās pie uzkodām un vīna glāzes par nupat dzirdēto un pēdējā laikā pieredzēto. Diskusijas bija gana ilgas, jo, gluži nemanot, no iepriekšējās tikšanās reizes jau aizritējuši divi mēneši.

Prezentācijas apmeklētāji guva ieskatu par grāmatu “Šimpanzes paradokss. Prāta vadības programma pašpārliecības, veiksmes un laimes sasniegšanai” (The Chimp Paradox. The Mind Management Programme for Confidence, Success and Happiness), kas ir ārkārtīgi populāra biznesa profesionāļu vidū un iecienīta arī starp tiem, kuri ikdienā strādā paaugstinātas spriedzes apstākļos.

Vai esat sev kādreiz uzdevuši šādus jautājumus – Vai tu pats sabotē savu laimi un veiksmi? Vai tevi nodarbina tavas dzīves jēgas meklējumi? Vai emocijas mēdz ņemt virsroku tavā dzīvē? Ja jā, tad ar šīs grāmatas palīdzību uzzināsiet, kas ir Šimpanzes paradokss, un kāds ir prāta vadības modelis, kas palīdzēs kļūt par laimīgu, pašpārliecinātu, veselīgu un veiksmīgu cilvēku. Modelis ir balstīts uz zinātniskiem faktiem un principiem, kas apkopoti viegli pielietojamā metodē.

Pievienojam prezentācijas slaidus, kas ļaus izprast, kas tad īsti ir Šimpanzes paradokss un kādi ir ieteikumi veiksmīgai sevis attīstīšanai.

Komentāri

/* ]]> */