Ieskata treniņš “5 izvēles izcilu rezultātu sasniegšanai”

Ieskata treniņš “5 izvēles izcilu rezultātu sasniegšanai”

Mūsdienu konkurences un vētrainu pārmaiņu apstākļos īpaši vērtīgas kļuvušas ne tikai profesionālās zināšanas, bet arī cilvēku spējas pielāgoties, atrast sevī līdera prasmes un prasmīgi plānot visus dzīves procesus.

Informācijas daudzums, ko saņemam caur dažādiem kanāliem, apvienojumā ar darba apjomu, ir milzīgs un var kļūt nomācošs. Tas apdraud mūsu spēju skaidri domāt un nodrošināt saprātīgu lēmumu pieņemšanu par to, kas ir svarīgs. Ja reaģējam uz šiem stimuliem bez pārdomātas rīcības, bieži rodas grūtības sasniegt savus svarīgākos mērķus. Vairs nav svarīgi izdarīt visu, jo šodien tas arī vairs nav iespējams. Svarīgi ir izdarīt to, kas palīdz sasniegt mērķi, un to nevar panākt ar laika plānošanu vien.

Apmeklējiet “5 izvēles izcilu panākumu sasniegšanai” programmas bezmaksas ieskata pasākumu un uzziniet:

  • Kā plānot savu laiku un ko mainīt savā domāšanā un attieksmē;
  • Kā pielietot procesu, kas būtiski uzlabos spējas sasniegt svarīgākās prioritātes mūsu dinamiskajā un dažādu notikumu pilnajā ikdienā;
  • Kā sasniegt izmērāmu produktivitātes pieaugumu un iekšējā gandarījuma un sasniegumu sajūtu.

Dalības maksa

DEMO treniņš ir bezmaksas, taču ir paredzēts tikai lēmumu pieņēmējiem un vadītājiem, kuri spētu izvērtēt pilna treniņa risinājuma piemērotību savai organizācijai.

Norises laiks un vieta

18. janvārī, 5. aprīlī

no 9:00 līdz 11:30,
Lāčplēša ielā 27-9

Treniņu vada

Ivo Ālmanis

Pieteikuma forma

Komentāri

/* ]]> */