70% stratēģiju cieš neveiksmi, jo vadītājiem neizdodas panākt to izpildi

FranklinCovey Latvia sadarbībā ar LMT piedāvā iespēju sekot līdzi Grāmatu kluba tiešraidei 2. oktobrī, plkst. 9:00 vietnē LMT Straume.

Atklājot Grāmatu kluba jauno sezonu, Mārtiņš Martinsons prezentēs vērtīgu un praktisku biznesa grāmatu – “4 izpildes disciplīnas” -, kuras saturs ir īpaši noderīgs vadītājiem un uzņēmumu īpašniekiem.

Skatieties individuāli vai komandā, pie brokastu kafijas vai ceļā uz tikšanos, jo šī būs laba iespēja uzzināt vērtīgu informāciju un saņemt praktiskus padomus par to, kā panākt, lai stratēģijas vienmēr izpildītos.

Pasākuma tiešraide būs pieejama jebkura telekomunikāciju operatora klientam un to varēs redzēt gan datorā, gan viedtālrunī, gan planšetdatorā (ielādējot aplikāciju LMT Straume).

Lejupielādēt aplikāciju LMT Straume Android, Apple vai Windows viedtālrunim.

4 izpildes disciplīnas (The 4 Disciplines of Execution: Achieving Your Wildly Important Goals by Chris McChesney, Sean Covey and Jim Culing) ir stāsts par stratēģiju un izpildi. Un tās galvenā vērtība slēpjas tajā, ka tā sniedz atbildi nevis uz jautājumu “ko darīt”, bet gan — “kā darīt”. Daudzās skolās māca, kā izvēlēties un izstrādāt pareizo stratēģiju, bet kurš iemāca, kā to izpildīt? “4 izpildes disciplīnas” atklāj universālus principus, kas piemērojami jebkura izmēra un veida organizācijā, komandā vai darbības jomā. Turklāt tie būs tieši tikpat efektīvi arī privātajā dzīvē. Grāmata skaidro arī, kādēļ stratēģisko mērķu izpilde bieži nav iespējama bez cilvēku uzvedības un rīcības maiņas un atklāj, kāds ir galvenais šķērslis, kas kavē mērķu sasniegšanu.

Komentāri

/* ]]> */