5 izvēles izcilu rezultātu sasniegšanai

5 izvēles izcilu rezultātu sasniegšanai

Atšķirība starp slīkšanu darbos un lidošanu pretī mērķiem ir spēja pieņemt gudrus lēmumus. FranklinCovey treniņā “5 izvēles izcilu rezultātu sasniegšanai” dalībnieki iemācās procesu, kurš ievērojami palielina viņu spēju sasniegt dzīves nozīmīgākos mērķus.

Balstīts zinātniskos pētījumos un gadiem ilgā pieredzē, šis treniņš sniegs izmērāmu produktivitātes pieaugumu un iekšēju sasniegumu un piepildījuma sajūtu. Šis laika un dzīves menedžmenta treniņš palīdzēs jums veikt pareizās izvēles brīžos, kad plāno savu dienu, nedēļu un dzīvi. Jūs saskaņosiet savus ikdienas un nedēļas uzdevumus ar vissvarīgākajiem mērķiem. Jūs iemantosiet izcilas produktivitātes spēku!

Apmeklējot treniņu, jūs apgūsiet:

RĪKOJIES AR SVARĪGO – nereaģē uz steidzamo

Mūsdienu pasaule cilvēkiem aizvien vairāk sniedz dažādas iespējas izsmelt savu laiku un enerģiju. Kursa dalībniekiem ir iespēja nošķirt vitāli svarīgās prioritātes no visa nebūtiskā, lai koncentrētos uz aktivitātēm, kas sniedz lielāko pievienoto vērtību ilgtermiņā.

TIECIES PĒC IZCILĀ – nesamierinies ar parasto

Skaidri nodefinējot lielākās cerības un vēlamos rezultātus savās profesionālajās un personīgajās lomās, tas dod virzienu un motivāciju, lai sasniegtu visaugstākos mērķus. Treniņa dalībnieki nodefinē mērķus katrai savai dzīves lomai, lai izvērtētu ikdienas aktivitātes to sasniegšanā.

PLĀNO LIELOS AKMEŅUS – nešķiro granti

Pastāvīgi plānojot uzdevumus, kas ir saskaņā ar vēlamajiem rezultātiem, tas rada fokusa un veiksmes shēmu. Treniņa dalībnieki iemācās procesu, kā radīt dienas un nedēļas plānus, kas radīs visaugstākos rezultātus.

PĀRVALDI TEHNOLOĢIJAS – neļauj tām pārvaldīt tevi

Izveidot uzticamu e-pastu, uzdevumu, kalendāra, līgumu un piezīmju procesu, kas palīdz sasniegt rezultātus, ir ļoti svarīgi, lai spētu fokusēties. Treniņa dalībnieki iemācās likumus un kārtulas, kas nodrošina vislielāko atdevi no tādam informācijas sistēmu platformām kā Microsoft Outlook.

UZTURI SAVU AIZRAUTĪBU – neizdedz

Pastāvīgi un konsekventi atjaunojoties, katrs pats nodrošina, ka būs pietiekami enerģijas ikdienā, lai fokusētos uz svarīgākajām darbībām. Treniņa dalībnieki izveidos plānu, kas iedegs viņu ķermeņu garīgo, fizisko, emocionālo un garīgo enerģiju.

Treniņā iekļauts:

  • Dalībnieka rokasgrāmata;
  • Tehniskā pamācība – iekļauj norādes, kā gūt vislielāko atdevi no tādām platformām kā Outlook, Lotus Notes, Google Apps, utt.
  • Pieeja “5 izvēļu” mājaslapai – pieeja novērtējumiem, instrukcijām, kā pielāgot saturu viedtālruņiem, planšetēm un tīmekļa lietojumprogrammām (piemēram, Google Apps);
  • Produktivitātes novērtējums pirms un pēc treniņa.

5 izvēles izcilu rezultātu sasniegšanai — dalībnieka komplekts

Dalības maksa

1 dalībniekam — 340 EUR + PVN.
2 dalībniekiem — 610 EUR + PVN.
3 dalībniekiem — 800 EUR + PVN.

Norises laiks un vieta

15. februāris, atskaites sesija 22. martā

1 pilna treniņa diena 9:00-18:00
1/2 diena atskaites sesijai 9:00-11:30
Lāčplēša ielā 27-9

Treniņu vada

Ivo Ālmanis

Pieteikuma forma

Komentāri

/* ]]> */